o nas

Firma EKO-MET rozpoczęła działalność w 1994 roku od skupu stali oraz metali kolorowych na terenie Warszawy.

EKO - MET

W okresie początkowego działania firmy nastąpił wzrost zapotrzebowania na usługi związane z obrotem stali jak również metali kolorowych.

Spowodowało to stworzenie wyspecjalizowanych ekip do rozbiórki obiektów budowlanych różnego przeznaczenia a także linii produkcyjnych, oraz rozszerzenie bazy transportowej.
Posiadany tabor samochodowy i sprzętowy, zapewnia nam możliwość sprawnego odbierania jak i dostarczanych towarów oferowanych przez Eko-Met i świadczenia odpłatnych usług transportowych i wynajem sprzętu budowlanego z operatorem (koparki, dźwigi).

DRUGI ODDZIAŁ FIRMY

Kolejnym etapem rozwoju było utworzenie następnych oddziałów firmy i powiększenie oferty usługowej o kasację pojazdów oraz skup i odbiór sprzętu RTV/AGD.

Działalność w branży budowlanej rozpoczęto oferując szeroki zakres wykonywania konstrukcji stalowych (regały, wiaty stalowe, ogrodzenia, itp.), usług ślusarskich oraz dystrybucją wyrobów hutniczych przez zakład wydzielony z firmy Eko-Met.
Obecnie jest tworzony dział materiałów budowlanych, który oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych dla klientów indywidualnych oraz inwestycji.

 

FILM